امروز: جمعه, ۴ بهمن ۱۳۹۸ / قبل از ظهر / | برابر با: الجمعة 29 جماد أول 1441 | 2020-01-24
https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/oz

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p5

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p3

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p0

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p4

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/he

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/o-

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p2

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p1

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p6

کد خبر: 19743 |
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۴:۰۳ | ارسال توسط : |
44 بازدید
0
| می پسندم
ارسال به دوستان
پ

این اثر شلیک گلوله خالی معترضان از بغداد Khilani مربع در ساعت, اما همانطور که در نزدیکی خیابان پر له از مردم در حال اجرا برای زندگی خود دو مرد باقی ماند تکان دادن قریب به اتفاق شیعه بنر در سرپیچی از خونریزی در اطراف آنها. این جفت ارز باید شناخته شده بودند افراد مسلح […]این اثر شلیک گلوله خالی معترضان از بغداد Khilani مربع در ساعت, اما همانطور که در نزدیکی خیابان پر له از مردم در حال اجرا برای زندگی خود دو مرد باقی ماند تکان دادن قریب به اتفاق شیعه بنر در سرپیچی از خونریزی در اطراف آنها.

این جفت ارز باید شناخته شده بودند افراد مسلح را در تیررس و به زودی یکی از آنها را مچاله ضربه با یک گلوله. اما عزم خود را برای ادامه یک پیام قوی به مقامات و نظامیان در تلاش برای درهم شکستن ایران در قیام توسط نیروی.

فعالان می گویند ۲۳ نفر کشته شدند در شب جمعه در مرگبارترین حادثه برای ضربه زدن به عراق سرمایه در هفته از تظاهرات. در میان آنها یک عکاس خبری احمد Mehana که تا به حال جان سالم به در گزارش در خط مقدم مبارزه با داعش. برادرش گفت که چاقو در پشت در حالی که پوشش تظاهرات.

حداقل ۴۰۰ نفر کشته شده اند پس از اولین معترضان به خیابان ها ریختند در آغاز ماه اکتبر برای محکوم کردن فساد و بیکاری و عدم خدمات عمومی و ایران را سنگین نفوذ در سیاست های این کشور.

این رهبر جنبش جمع حرکت با وجود این تلفات سنگین و مقامات آمرانه پاسخ به سوخت رشد خشم در عراق و خارج از کشور.

روز جمعه ایالات متحده گفته اند که تحریم های تحمیل شده بر سه شبه نظامی رهبران برای نقش خود را “وحشیانه سرکوب معترضان مسالمت آمیز در عراق” و یک چهارم تاجر متهم از “رشوه دادن به مقامات و درگیر شدن در فساد”.

نخست وزیر عادل عبد المهدی به طور رسمی ارائه استعفای خود را بیش از این اعتراضات اما او را به ادامه خدمت در دولت موقت تا زمانی که جایگزینی می تواند تصویب در مجلس.

که می تواند هفته ها یا حتی ماه ها به عنوان های متعدد اختلافات جناح سعی کنید به کارگزار یک مصالحه. مهدی را ملاقات سال گذشته تنها پس از پنج ماه کشمکش و مداخله مقامات ایرانی.

هر گونه تلاش تهران برای دخالت دوباره می تواند مواد منفجره; معترضان در حال حاضر با حمله و سوخته این کشور در کنسولگری در جنوب شهر نجف.
Anti-government protests in Baghdad last month.

مدت کوتاهی قبل از خشونت را شکست در دوشنبه ارشد ترین روحانی شیعه در این کشور به نام به حال در مجلس برای انتخاب جایگزینی خود را ظرف مهلت ۱۵ روز و بدون دخالت خارجی.

“ما امیدواریم که رئیس دولت جدید و اعضای آن انتخاب شده در قانون اساسی مهلت و با توجه به خواسته های مردم و به دور از خارج نفوذ” آیت الله العظمی علی سیستانی گفت: در هفتگی, جمعه, خطبه, تحویل مثل همیشه با یک نماینده در شهر مقدس نجف. او افزود که شیعه مذهبی نمی خواهد بخشی در روند تشکیل دولت بعدی.

قتل در بغداد شد آخرین در یک سری از حملات معترضان توسط افراد مسلح بسیاری توسط ایران توقیف شده مانند آنهایی که رهبران بودند تحریم توسط آمریکا.

پس از خطبه معترضان آب گرفتگی به خیابان ها در سراسر کشور و در بغداد آنها به رهبری به سه پل در نزدیکی و یا منجر به شدت غنی شده سبز منطقه صندلی از دولت عراق که اشغال شده است برای بیش از یک ماه است.

قتل عام شروع شد و در حدود ساعت ۸ بعد از ظهر. فیلم از این تظاهرات نشان می دهد سایت یک ستون از چهار وانت سفید کامیون های حامل افراد مسلح پس از سه اتوبوس و رانندگی به Khilani مربع همراه با صدای گلوله.

برق به این منطقه شده بود خاموش و تیراندازی موجب هرج و مرج در تاریکی. نمرات از تظاهرکنندگان زد برای پوشش در حالی که دیگران انجام مجروح به دنبال کمک های اولیه به عنوان tuk-tuk rickshaws است که در خدمت به عنوان موقت آمبولانس صدا شاخ زدند.

منطقه شد و سپس روشن کردن شعله های آتش که افراد مسلح که لباس نظامی در لباس آتش به یک پارکینگ چند طبقه که تظاهرکنندگان بر گرفته بود. یک سخنگوی وزارت کشور گفت: بعد از آن که تنها چهار نفر کشته شده اند و دولت خواهد باز رسیدگی به این حادثه. پلیس و پزشکی منابع به رویترز گفت که همراه با ۲۳ مرگ و میر بیش از ۱۲۷ نفر زخمی شده است.

مرده شامل مردان که تا به حال ارسال شده به این منطقه به عنوان غیر مسلح ماموران امنیتی پس از یک رشته از مشکوک دارویی و نقدی در میدان تحریر مرکز جنبش اعتراضی.

نگهبانان بودند از شیعه تندروی صدر این گروه شبه نظامی با نام مستعار “کلاه آبی” و قتل مطرح ترس از اقدامات تلافی جویانه و جناحی مبارزه بین گروه های حمایت از اعتراضات و کسانی که در تلاش برای سرکوب آنها.

اما در نشانه ای از معترضان’ تمرد تظاهرکنندگان هجوم آوردند به سمت پشت Khilani مربع در عرض یک ساعت از تیراندازی.

“نرم افزار-Iranian camp دانم که خود را بزرگ بلوک در پارلمان خواهد ناپدید می شوند در انتخابات آینده یک بار انتخاباتی اصلاحات در حال اجرا به طوری که آنها با توسل به خشونت و تلاش برای آتش نزاع داخلی” گفت: Sarmad al-تای عراق, نویسنده و روزنامه نگار.

عراق تظاهرات گرافیک

“اما آنها نمی توانند درک کنند که این تظاهرات یک لحظه از ملی عراق غرور و نمی توان شکست داد با خشونت است. آنها شکست خورده دیروز فقط به عنوان آنها شکست خورده در ناصریه و نجف قبل از.”

اعتراض اردوگاه در میدان تحریر در حال حاضر گرفته شده و بیشتر جنبه دائمی قبل از آخرین تیراندازی با همه چیز از تئاتر خیابانی و یادبود به صورت مرده به یک داوطلب خیابان پاک کردن تیم است. هفته گذشته مردان و زنان در برابر جلیقه و مسلح با جارو و بیل و پاک لایه ضخیم از زباله انباشته شده در طول هفته از تظاهرات کیسه تا گاز cannisters پلاستیکی بطری و پتو به منطقه را ترک می کنند پاک تر از اکثر ساکنان آن را همیشه به یاد داشته باشید که.

چادر ساخته شده از آبی کارگران راه اندازی شده اند به پناهگاه دانش آموزان tribespeople, پزشکان و سایر گروه های سرد زمستان; بین آنها pedlars فروش بیسکویت و میوه.

در یک چادر تحمل کلمات “مردم تئاتر” شعر قرائت و تجربی تئاتر اجراهای برگزار می شود. فراتر از آن نشستن یک دوجین یا بیشتر “زیارتگاه برای شهدا” یک یادآوری جدی از انسان وحشتناک هزینه قیام و خطرات واقعی هر کس در این میدان در حال اجرا فقط با بودن وجود دارد.

تصاویر مرده عمدتا مردان جوان در اواخر نوجوانی یا اوایل بیست سالگی قرار داده شده بر روی زمین احاطه شده توسط گل های پلاستیکی نسخه هایی از قرآن و بخور. در مقابل آنها جمع آوری یک جریان ثابت از افرادی که زانو زدن نور شمع و سپس نشستن با غم و اندوه خود را در سکوت شکسته تنها توسط یک دانشمند و یک تاب از شانه ها.

منبع مطلب

شما اینجا هستید: خبرچین > مجلات خارجی

آموزش سئو

ترجمه مقاله
    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید

Scroll to Top