امروز: جمعه, ۴ بهمن ۱۳۹۸ / بعد از ظهر / | برابر با: الجمعة 29 جماد أول 1441 | 2020-01-24
https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q4

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pp

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pa

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pf

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p9

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q2

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/px

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pg

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p-

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pn

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pd

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pk

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/po

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pq

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/ph

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pv

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p8

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q0

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q1

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pj

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pe

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pw

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pi

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pz

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pc

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pb

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/ps

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/py

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pm

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pr

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pl

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q3

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pu

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pt

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p7

کد خبر: 19745 |
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۲ | ارسال توسط : |
41 بازدید
0
| 1
ارسال به دوستان
پ

تیوی بحران در خلیج فارس که در زمان ایران و آمریکا به آستانه جنگ در ماه ژوئن هرگز حل و فصل شد – را نشان می دهد و هر نشانه ای از reigniting. مانند آنتاگونیست در یک مدرسه-حیاط مبارزه که حاضر به لرزش دست و دو طرف با حمایت متحدان منطقه ای آمریکا و پروکسی […]تیوی بحران در خلیج فارس که در زمان ایران و آمریکا به آستانه جنگ در ماه ژوئن هرگز حل و فصل شد – را نشان می دهد و هر نشانه ای از reigniting. مانند آنتاگونیست در یک مدرسه-حیاط مبارزه که حاضر به لرزش دست و دو طرف با حمایت متحدان منطقه ای آمریکا و پروکسی ها sullenly در حال انتظار برای آن را به شروع دوباره است. جلسه بعدی می تواند بسیار بدتر است.

در اردوگاه زنگ آلارم شروع به زنگ زدن به صورت جدی به هفته گذشته است. مقامات آمریکایی ادعا کرد ایران بود مخفیانه موقعیت کوتاه برد موشک های بالستیک در عراق در طیف وسیعی از اسرائیل و آمریکا پایگاه های خود در عربستان سعودی و بحرین.

عراق استقرار در صورتی درست خواهد بود مطابق با گذشته ایران حرکت می کند به تجهیز شبه نظامیان شیعه در لبنان و یمن و سوریه با بهبود قابلیت های موشکی. قرار پاسداران انقلاب اسلامی گزارش خبرگزاری اهلبیت (ع) پایگاه های موشکی در سوریه و عراق هدف قرار داده شده است توسط اسرائیل حملات هوایی در ماه های اخیر. ایران-یمن را باید راکت به اسرائیل شلیک کرد.

ایالات متحده نقل مکان کرد ۱۴,۰۰۰ اضافی نیروهای نظامی به منطقه خلیج فارس در این سال است. با وجود این ترس از تکرار سپتامبر حمله عربستان تاسیسات نفتی. John Rood ارشد پنتاگون رسمی هشدار داد در هفته گذشته از سرگیری جنگ: “ما همچنان به دیدن نشانه … که بالقوه ایران تجاوز می تواند رخ دهد.”

اسرائیل انداز گسترش دقت موشک های هدایت در دستان ایران پراکسی به عنوان یک تهدید استراتژیک است که باید دفع با تمام معنی. خود را نخست وزیر بنیامین نتانیاهو است که با فشار دادن نسبت ناروا به re-تمرکز بر روی موضوع زیر یک بی فایده به ما پاسخ به این میدان نفتی و تانکر حملات.

نتانیاهو امیدوار بود به لابی تهمت و دیگر رهبران ناتو در فرد در هفته گذشته نشست لندن بود اما مانع از حضور با توجه به “لجستیکی نگرانی”. به جای او ملاقات مایک Pompeo آمریکا وزیر امور خارجه و همکار شاهین در پرتغال که در آن او تاکید کرد که ایران فعالیت های به طور فزاینده ای در معرض تهدید اسرائیل و کل خاورمیانه است.

ایالات متحده سیاست “حداکثر فشار” بر ایران از طریق تحریم ها راه اندازی شد در سال گذشته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن reneged در ۲۰۱۵ هسته ای با تهران است. مغلوب ساختن پیشی جستن افزایش نگرانی های خاص در مورد موشک های بالستیک و گفت: ایران رفتار باید تغییر کند.

یک سال در ایران ادامه سرپیچی نشان می دهد که سیاست است که کار نمی کند در شرایط نظامی حداقل و شتاب جدید رویارویی است.

نتانیاهو و همفکر عربستان و آمریکا و تندروها تا حدودی سرزنش رهبران اروپایی که هنوز هم حمایت از توافق هسته ای. اسرائیل رهبر است, به خصوص اعمال در مورد ایران از سرگیری تدریجی ممنوع, فعالیت های هسته ای ایران در اقدامی تلافی جویانه برای مغلوب ساختن پیشی جستن ایمان بد است.

زمانی که شش کشور اروپایی پیوست, انگلیس, فرانسه و آلمان هفته گذشته در پشتوانه جدید به اصطلاح Instex مالی داد و ستد کالا و ساز است که در نظر گرفته شده برای کمک به ایران در دور زدن تحریم های جدید آمریکا علیه نتانیاهو خشمگین بود.

“این کشورهای اروپایی باید شرمنده از خود. آنها آموخته است که هیچ چیز از تاریخ ؟ … آنها را قادر می سازد یک متعصب تروریستی دولت برای توسعه سلاح های هسته ای و موشک های بالستیک در نتیجه آوردن فاجعه به خود و بر هر کس دیگری,” او گفت:.

آن پیشنهاد شده است که نتانیاهو محروم شد از ناتو به دلیل بریتانیا بوریس جانسون, فرانسه امانوئل پاکسازی و آلمان آنگلا مرکل – به اصطلاح E3 – تا به حال هیچ مایل به شنیدن شکایت خود. در عین حال آنها یک مشکل بزرگ بیش از حد.

اروپا را آرام-آرام سیاست کار نمی کند بهتر از آن از عجول و بی پروا آمریکایی است. E3 شکایت به سازمان ملل متحد هفته گذشته که ایران “هسته ای قادر” موشک بالستیک برنامه تضعیف ۲۰۱۵ معامله است که در هر صورت ریشه. اما آنها فاقد ایده های جایگزین در مورد توقف یک اسلاید به جنگ.

در داخل ایران اردوگاه در ضمن کمی در جریان است درست است یا نه. منطقه ای نظامی گسترش است و نه افزایش امنیت ملی است. ایران و استعمار importunities در عراق و لبنان تحت vocal attack. جنگ سوریه میکشد در تخلیه منابع است. و ناآرامی های داخلی در حال ساخت است.

سازمان عفو بین الملل تخمین می زند که حداقل ۲۰۸ نفر در سراسر کشور تظاهرات بیش از قیمت سوخت افزایش می یابد که تبدیل به سیاسی در ماه گذشته. رقم واقعی ممکن است بسیار بالاتر است. رژیم در ابتدا به سرزنش “صهیونیست ها” و “خارجی شکنان”. رهبر ایران آیت الله علی خامنه ای با اشاره به “توطئه خطرناک” implicating آمریکا و اسرائیل و عربستان سعودی است.

اما این ادعا متقاعد کردن هیچ کس. در ایران روحانیون به نظر می رسد که تجربه واقعی شوک در عمق خود محبوبیت و تمایل شهروندان عادی برای به چالش کشیدن حکومت خود را با وجود سرکوب وحشیانه. دیر سنجش از حد پر از خشم در خانه رژیم در حال حاضر نرم تن خود را گفت: آن را نشان می دهد “نمازجماعت” به کسانی که دستگیر شد.

قبل از از سرگیری خود را در خلیج فارس grudge match هر دو طرف باید از خود بپرسید آنچه آنها می خواهند برای رسیدن به — و این که آیا گفت و گو ممکن است بهتر در خدمت اهداف خود. زیادی برای از دست دادن. ظاهر می شود به رسمیت شناختن این, حسن روحانی رئیس جمهور ایران تکرار یک پیشنهاد برای بحث اما تنها در صورتی تحریم ها برداشته شد ، مغلوب ساختن پیشی جستن است پاسخ داد.

داخلی ایران مشکلات بدون شک مدیون زیادی به ما کرد. اما این ایده که با افزایش بیشتر فشار خارجی رژیم را می توان مجبور به تعظیم به آمریکا و اسرائیل خواسته یا دیگری بود سرنگون از درون خیالی باقی می ماند در ، به همین ترتیب ایران را آشکار محاسبه که مغلوب ساختن پیشی جستن به دنبال انتخاب مجدد در سال آینده و مخالف به راه انداختن جنگ های خارجی نمی خواهد حمله خطرناکی از خود راضی. و آنها باید در حال حاضر می دانیم که اروپا cowed توسط واشنگتن نمی خواهد سوار به نجات.

اگر تهران تحت فشار قرار دادند بیش از حد, اگر رژیم بقا در شک اگر قومی و منطقه ای ترک شروع به نشان می دهد و اگر بنیادگرایان در روحانیت و سپاه و قوه قضائیه دست گرفتن کنترل سیاست ایران ممکن است آمار را در راه است که می تواند کاملا فاجعه بار همه دور.

و اگر هم تهمت یا نتانیاهو (یا هر دو) ساخته شده از جان گذشته با رسوایی فساد رو سیاسی انقراض و رانده غرور, تصمیم می گیرد برای ایجاد درام بزرگ که در آن او می تواند ستاره ملی به عنوان ناجی و سپس چاق شدن پایین دریچه. آن را در جنگ خلیج فارس در III.

منبع مطلب

شما اینجا هستید: خبرچین > مجلات خارجی

آموزش سئو

ترجمه مقاله
    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید

Scroll to Top