امروز: جمعه, ۴ بهمن ۱۳۹۸ / بعد از ظهر / | برابر با: الجمعة 29 جماد أول 1441 | 2020-01-24
https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q4

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pp

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pa

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pf

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p9

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q2

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/px

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pg

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p-

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pn

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pd

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pk

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/po

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pq

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/ph

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pv

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p8

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q0

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q1

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pj

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pe

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pw

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pi

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pz

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pc

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pb

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/ps

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/py

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pm

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pr

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pl

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/q3

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pu

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/pt

https://www.ocf.berkeley.edu/~abdulghani/rd/p7

کد خبر: 19744 |
تاریخ انتشار : ۰۴ بهمن ۱۳۹۸ - ۱۵:۴۸ | ارسال توسط : |
55 بازدید
0
| 1
ارسال به دوستان
پ

چینی-متولد شهروند آمریکایی محکوم به ۱۰ سال زندان در ایران به اتهام جاسوسی منتشر شده به عنوان بخشی از یک زندانی مبادله. پرینستون فارغ التحصیل و دانشجو Xiyue وانگ زندانی پس از سال ۲۰۱۶ رد و بدل شد برای مسعود سلیمانی یک دانشمند ایرانی بازداشت شده در فرودگاه شیکاگو در سال گذشته و محکوم به […]چینی-متولد شهروند آمریکایی محکوم به ۱۰ سال زندان در ایران به اتهام جاسوسی منتشر شده به عنوان بخشی از یک زندانی مبادله.

پرینستون فارغ التحصیل و دانشجو Xiyue وانگ زندانی پس از سال ۲۰۱۶ رد و بدل شد برای مسعود سلیمانی یک دانشمند ایرانی بازداشت شده در فرودگاه شیکاگو در سال گذشته و محکوم به اتهام نقض آمریکا تحریم های تجاری.

وانگ شد و با توجه به پرواز به ما از طریق عمان و یک پایگاه نظامی آمریکا در فرانکفورت آلمان است. وجود داشته است قبل هیچ نشانه ای او بود با توجه به منتشر شد و او ظاهرا شوکه هنگامی که به او گفته شد اخبار. او در ابتدا در سفر به ایران به مطالعه زبان فارسی و تاریخ ایران.

در یک بیانیه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: “آقای وانگ برگزار شده بود تحت ادعای جاسوسی از ماه اوت ۲۰۱۶٫ ما از ما سوئیس همکاران برای کمک های خود را در مذاکره با آقای وانگ انتشار با ایران است.”

سفارت سوئیس در تهران به نظر می رسد برای آمریکا و منافع این کشور به سفارت آمریکا وجود دارد بسته شده پس از سال ۱۹۷۹ دانشجو تصاحب و ۴۴۴ روز گروگان, بحران.

در کمتر دیپلماتیک جیر مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: وانگ شده بود “گرفته شده در طول دولت اوباما (با وجود ۱۵۰ میلیارد دلار هدیه) بازگشت و در طول مغلوب ساختن پیشی جستن دولت است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن بارها ادعا سلف خود “به” ایران $۱۵۰bn. با توجه به واشنگتن پست واقعیت جستجوگر ستون شکل است که در واقع یک “بالا محدوده برآورد” برای دارایی های ایران unfrozen تحت توافق هسته ای با تهران در ۲۰۱۵٫

روز شنبه رئیس جمهور همچنین با تشکر تهران به صورت “عادلانه مذاکره” و گفت: “ببینید ما می تواند یک معامله با هم!”

غنی Edson
(@RichEdsonDC)

ارشد دولت رسمی می گوید Xiyue وانگ “واقعا خوب” در آلمان پس از دولت ایران فرستاده برایان قلاب تعویض برای او در زوریخ. قلاب و وانگ تصویر. pic.twitter.com/qS1oz7sE3n

۷ دسامبر ۲۰۱۹

برایان قلاب نماینده خاص ایالات متحده امریکا برای ایران به همراه سلیمانی به سوئیس را به ارز و بازگشت با وانگ به گفته یک مقام آمریکایی که خطاب به آسوشیتد پرس به شرط ناشناس ماندن.

مبادله صورت گرفت در زوریخ و قلاب و وانگ بودند در مسیر به لندستوهل در آلمان که در آن وانگ بود که به بررسی توسط پزشکان این مقام گفت. قلاب بود و انتظار می رود به بازگشت به آمریکا از آلمان به تنهایی به عنوان وانگ شد ارزیابی شود برای چند روز.

اگر چه قلاب شد و در حال حاضر برای تعویض آمریکا گفت: مشاور امنیت ملی رابرت اوبراین بازی نقش سرب در مذاکرات قدمت از زمان خود را به عنوان نماینده ویژه برای گروگان امور در وزارت امور خارجه.

سلیمانی – که با این نسخهها کار در سلول های بنیادی تحقیقات هماتولوژی و پزشکی بازساختی – دستگیر شد و توسط مقامات ایالات متحده به اتهام نقض تحریم های تجاری با تلاش به مواد بیولوژیکی را به ایران است. او و وکلای خود را حفظ بی گناهی خود گفت: او در ایران یک دانشجوی سابق برنامه ای برای سفر از آمریکا به ایران در ماه سپتامبر ۲۰۱۶ به عنوان یک شانس برای به دست آوردن پروتئين مورد استفاده در پژوهش های خود را برای کسری از قیمت او خواهد پرداخت در صفحه اصلی.

در روز شنبه ایران را دولتی ایرنا خبر داد که قاسم سلیمانی که با مقامات ایرانی در سوئیس. قاسم سلیمانی که انتظار می رود به بازگشت به ایران در آینده ساعت. ظریف بعد از ارسال عکس های خود را در توییتر با سلیمانی در مقابل دولت ایران جت و بعد از آن با آن دو صحبت کردن در هیئت مدیره.

ما در مورد مبادله به عنوان یک قیمت پایین برای انتشار وانگ که همیشه اصرار داشت که او بی گناه است و خانواده که در توصیف کرده است این اتهامات پوچ است. او تحقیق قاجار و در زمان دستگیری اش در ماه اوت ۲۰۱۶٫ هوآ Qu همسرش با انتشار بیانیه ای گفت: “خانواده ما کامل است یک بار دیگر”.

“پسر ما Shaofan و من منتظر سه سال برای این روز و این سخت است برای بیان در کلمات چگونه هیجان زده هستیم به پیوست با Xiyue,” او گفت:. “ما خدا را شکر به هر کسی که کمک کرد این اتفاق می افتد.”

پرینستون سخنگوی بن چانگ گفت: مدرسه آگاه بود وانگ انتشار.

روابط بین ایران و ایالات متحده رسیده کم جدید این هفته با بیشتر تحریم سیلی در تهران. یک جلسه باقی مانده امضا کنندگان این طرح جامع اقدام مشترک (JCPOA) در روز جمعه در وین به پایان رسید با اروپایی ها هشدار داد که بیشتر نقض از توافق هسته ای با ایران به مخاطره می اندازد حمایت خود را.

جالب اینجاست که بریتانیا با روابط بهتر با ایران حداقل بیش از JCPOA است که هیچ یک از پیشرفت حداقل در سطح, در تامین آزادی آن دو اتباع برگزار شد در زندان اوین از جمله نازنین Zaghari-Ratcliffe و بازنشسته تاجر Anousheh عاشوری.

هر دو نظر خود را گروگان گرفته شده در یک پیشنهاد به نیروی دیپلماتیک یا اقتصادی سازش است.
The Iranian foreign affairs minister, Mohammad Javad Zarif, and Masoud Soleiman inside an airplane at an undisclosed airport in Switzerland.

دیگر در ایران شامل ۸۱ ساله تاجر Baquer نمازی که برگزار شده است برای بیش از دو سال و مبتلا به صرع است.

نمازی و پسرش سیامک نمازی همچنین یک تیم ملی که برگزار شده است برای بیش از سه سال در حال خدمت به ۱۰ سال حبس محکوم و پس از آنها به جرم همکاری با دشمن و قدرت.

یک ایرانی-آمریکایی هنر, فروشنده, Karan Vafadari و شوهر ایرانی, آفرین Neyssari دریافت ۲۷ سال و ۱۶ سال در زندان بود. نیز برگزار شد که نیروی دریایی ایالات متحده کهنه کار مایکل سفید.

سابق FBI agent رابرت لوینسون که از بین رفته در ایران در سال ۲۰۰۷ در حالی که در یک غیرمجاز سیا ماموریت باقی مانده است از دست رفته. ایران می گوید لوینسون است نه در کشور که در آن هیچ کسب اطلاعات بیشتر, اما خانواده اش نگه می دارد تهران مسئول ناپدید شدن او.

وزیر امور خارجه آمریکا مایک Pompeo گفت: وانگ به زودی خواهد بود قادر به رفتن به خانه به خانواده اش اما اذعان کرد دیگر آمریکایی ها باقی می ماند برگزار می شود توسط ایران.

“ایالات متحده نمی خواهد استراحت تا زمانی که ما را هر آمریکایی بازداشت شده در ایران و سراسر جهان, بازگشت به خانه به عزیزان خود” Pompeo در بیانیه ای گفت.

منبع مطلب

شما اینجا هستید: خبرچین > مجلات خارجی

آموزش سئو

ترجمه مقاله
    برچسب ها:
لینک کوتاه خبر:

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.

نظرات و تجربیات شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرتان را بیان کنید

Scroll to Top